Klasyczne fotele na taras

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zaprojektowanie wymarzonego tarasu jest dzisiaj prostsze niż nam się wydaje – topowi producenci oferują nam szeroki wybór eleganckich kompletów ogrodowych, również tych dedykowanych na mniejsze i większe tarasy. Szukając idealnego kompletu wypoczynkowego pamiętajmy przede  wszystkim o elementach takich jak fotele na taras. Dlaczego?

Fotele na taras – podstawa aranżacji

Szukając inspiracji na ciekawy wygląd naszego tarasu przede wszystkim stawiajmy na funkcjonalność. Fotele na taras będą podstawą w wyposażeniu tarasu – do nich możemy dokupić niewielki stolik kawowy lub też obszerny stół obiadowy. Kupując fotele na taras warto zwracać na detale – wybierzmy produkty, które nie tylko wyglądają elegancko, ale również które będą trwałe i dopasowane do naszych potrzeb. Ważne są materiały! Wśród rekomendowanych rozwiązań najczęściej mówi się o fotelach technorattanowych. Materiał ten jest wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci, wnikanie kurzu. Nieporowata struktura nie chłonie zabrudzeń, przez co czyszczenie powierzchni technorattanowej nie sprawia żadnego problemu. Technorattan jest wysoce odporny na promieniowanie UV – oznacza to, że nawet po wielu latach ekspozycji nie straci on swojego wyjątkowego, głębokiego koloru.

Meble technorattanowe – fotel leżanka

Ciekawą propozycja dla osób szukających metod na relaks są fotele na taras w formie klasycznych leżanek. Nowoczesne leżanki ogrodowe posiadają wygodne podłokietniki oraz możliwość regulowania zagłówków. Regulacja pozwala na dopasowanie mebla do naszych potrzeb: możemy wygodnie czytać, opalać się czy drzemać. Lekkie leżanki technorattanowe możemy bez trudu przesuwać – pomogą w tym niewielkie kółka. Leżanka technorattanowa ustawiona pod parasolem słonecznym spełni nasze marzenia o wypoczynku blisko natury!

 

 

 

Share.