Jak można stworzyć ciekawe efekty graficzne?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Niełatwo jest stworzyć efekty graficzne. Obserwując różnego rodzaju produkty multimedialne, architektoniczne, klipy, gry komputerowe, a nawet filmy – trzeba przyznać, że efekty wizualne w obecnych czasach efekty wizualne potrafią wprawić w zdumienie.

Modelowanie i animacje

Tego rodzaju elementy cieszą się dużą popularnością, wzbogacając poszczególne projekty o kolejne elementy. Jest bardziej ciekawie i bardziej interesujące. Takie rzeczy możliwe są dzięki Autodesk 3ds Max. Jest to oprogramowanie komputerowe, które wykorzystywane jest przez twórców gier komputerowych, animatorów postaci, producentów filmowych, przez agencje reklamowe i multimedialne, architektów od fotorealistycznych wizualizacji, specjalistów od efektów filmowych i przez artystów wzornictwa przemysłowego. Jeżeli ktoś ma zamiar dołączyć do grona takich specjalistów, to musi poznać ten program od podstaw.

Kurs 3ds Max, czyli modelowanie od podstaw

Poznanie tego potężnego oprogramowania komputerowego możliwe jest dzięki szkoleniom, jakie oferowane są w obecnych czasach. Kurs 3ds Max oferowany dla wszystkich osób, które zainteresowane są taką tematyką. Podstawa to poznanie interfejsu i poznanie poszczególnych funkcji. W inny sposób nie będzie można dalej ruszyć z tematem. Dzięki szkoleniu będzie można dowiedzieć się, jak wygląda wstęga narzędziowa, czemu służy, jak wyświetlić poszczególne jednostki zdjęć, jak wykonać scalanie i import poszczególnych scen, czy też jak powinien zostać używany stos modyfikatorów. 

 

Share.