Urządzenie do liposukcji Embrace RF – Twoja broń w walce o idealne ciało

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach czy ramionach może skutecznie zaniżać własną samoocenę i być źródłem braku pewności siebie. Wbrew pozorom pozbycie się nadprogramowych kilogramów nie jest prostym zadaniem. Kiedy restrykcyjne diety, ćwiczenia na siłowni, nawadnianie i detoksy nie przynoszą spodziewanego efektu, warto skorzystać z dobrodziejstwa medycyny estetycznej. Urządzenie do liposukcji Embrace RF sprawi, że znów poczujesz się dobrze w swojej skórze.

Czym jest urządzenie do liposukcji Embrace RF?

Klasyczna liposukcja przechodzi do historii. Inmode, producent wysokiej klasy urządzeń medycznych, opracował znacznie bezpieczniejszą, łagodną dla ciała i efektywną alternatywę dla odsysania tłuszczu – liposukcję RFAL. Do przeprowadzenia innowacyjnej kuracji niezbędne jest użycie zaawansowanego sprzętu emitującego prąd RF.

Urządzenie do liposukcji wyposażone jest w głowice z elektrodami wytwarzającymi prąd. Energia przepływająca przed tkankę tłuszczową upłynnia ją, co ułatwia jej usunięcie z organizmu. Co ważne, efekty kuracji nie ograniczają się do wyraźnego wyszczuplenia wybranych partii. W parze z utratą centymetrów idzie wyraźne odmłodzenie skóry. Przemyślana technika sprawia, że skóra w miejscu kuracji nie jest obwisła. Wręcz przeciwnie – staje się sprężysta, jędrna i obkurczona, a wszelkie nierówności zostają wygładzone.

Jakie partie możesz wyszczuplić?

Urządzenie do liposukcji wyposażone jest w aplikatory o zróżnicowanej wielkości. Oznacza to, że lekarz może precyzyjnie operować na większych i mniejszych obszarach, zarówno brzuchu i pośladkach, jak i ramionach czy podbródku.

 

 

 

Share.