Wygodny zestaw ogrodowy – co wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wygodny zestaw ogrodowy to podstawa podczas aranżowania strefy wypoczynkowej blisko domu. Wybór mebli ogrodowych nie powinien być przypadkowy – warto przyjrzeć się dostępnym kolekcjom z bliska i wybrać coś, co faktycznie będzie odpowiadało naszym oczekiwaniom.

Wygodny zestaw ogrodowy – nowoczesne meble

Komfortowy wypoczynek w ogrodzie czy na tarasie zapewni wygodny zestaw ogrodowy. Projektanci proponują dzisiaj praktycznie nieograniczony wybór nowoczesnych mebli ogrodowych. Są to przede wszystkim meble technorattanowe, które dostępne są w kilku kolorach, co pozwala na ich dopasowanie do już istniejącej aranżacji. Meble technorattanowe dostępne są w rozbudowanych kolekcjach – znaleźć w nich można przede wszystkim sofy narożne, leżanki ogrodowe, ale też fotele, stoły, stoliki, fotele w kształcie kokonów. Inną propozycją są lekkie meble aluminiowe, które wspaniale wpisują się w nowoczesne trendy. Krzesła aluminiowe posiadają siedziska i oparcia wykonane z elastycznych siatek polietylenowych, wysoce odpornych na ścieranie, odkształcenia. Meble aluminiowe dekorowane są drewnianymi wstawkami. Dużym zainteresowaniem cieszą się również meble rattanowe. Taki wygodny zestaw ogrodowy z pewnością przyciąganie wzrok.

Wygodny zestaw ogrodowy w cieniu parasola

Nowoczesne meble ogrodowe to nie wszystko, co warto wykorzystać w przestrzeni ogrodowej. Meble technorattanowe czy też aluminiowe powinniśmy ustawić w cieniu parasola lub pergoli. Nowoczesne parasole ogrodowe skutecznie zacienią wybrany obszar i podniosą estetykę otoczenia. Wygodny zestaw ogrodowy i parasol to idealny duet na letnie, ciepłe dni w ogrodzie. Drugą propozycją jest funkcjonalna pergola, której dach wykonany jest z ruchomych lameli. Lamele mogą obracać się wokół własnej osi, co pozwala na regulowanie ilości światła wpadającego na taras czy miejsce wypoczynkowe w ogrodzie. Pergole mogą być dodatkowo wyposażone w rolety boczne i frontowe, które podniosą poziom prywatności.

 

 

Share.