Bielizna wyszczuplająca – co warto wiedzieć?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bielizna wyszczuplająca coraz częściej pojawia się w szafach Polek. Chcąc poprawić wygląd, odjąć sobie kilka zbędnych kilogramów korzystamy z modelujących majtek, halek czy staników. Jak wybrać bieliznę modelującą, która poprawi naszą sylwetkę oraz będzie naprawdę wygodna?

Bielizna nie odchudza!

Bielizna wyszczuplająca bardzo często jest konieczna, gdy kobieta musi nałożyć ołówkową spódnicę, cygaretki czy obcisłą sukienkę. W takich sytuacjach ukrycie boczków, fałdek i skrzydełek jest niezbędne.

Warto jednak pamiętać, że bielizna wyszczuplająca nie odchudza, nie zastąpi zdrowej diety oraz aktywnego stylu życia. Jest to sposób na szybkie usuniecie problemu. Należy jednak pamiętać, że by osiągnąć pożądany efekt bardzo ważne jest wybranie bielizny wyszczuplającej, która będzie wykonana z dobrych materiałów. Ważne jest również odpowiednie dopasowanie rozmiaru.

Bielizna wyszczuplająca wykonana jest z materiałów syntetycznych, które są w stanie zapanować nad niesfornym ciałem. Nylon, elastyna, poliester i poliamid to najczęściej wykorzystywane materiały. Warto również zwrócić uwagę, czy bielizna modelująca zawiera wiskozę, która jest naturalnym włóknem, a jej zadaniem jest podniesienie komfortu użytkowania.

Użycie wiskozy pozwala na otrzymanie bielizny wyszczuplającej, która będzie oddychała i pozwoli na odpowiednią cyrkulację powietrza, czego często brakuje w bieliźnie gorszego gatunku.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Wybierając bieliznę wyszczuplającą kobiety bardzo często są przekonane, że muszą wybrać bieliznę bardzo obcisłą, by była ona skuteczna. Nie jest to prawdą.

Wybieranie zbyt obcisłej bielizny wyszczuplającej sprawi, że zacznie ona wrzynać się w ciało i nieestetycznie uwidoczni mankamenty figury. Bieliznę wyszczuplającą należy kupić w dokładnie takim samym rozmiarze, jak bieliznę na co dzień. Dzięki użytym materiałom wymodeluje ona sylwetkę, bez tworzenia nieeleganckich bruzd.

Bardzo ważne jest wybieranie bielizny wyszczuplającej, która jest wysokiej jakości. Dzięki temu można osiągnąć naprawdę zadowalające efekty. Ilość elastyny (lycry, spandexu) jest odpowiedzialna za efekty, które otrzymamy. W dobrej bieliźnie wyszczuplającej będzie go ponad 20%. Taka bielizna pozwoli wysmuklić sylwetkę nawet o 2 cm. Mniejsza ilość elastyny da efekt jedynie delikatnego wysmuklenia.

Bielizna wyszczuplająca to idealny sposób na szybkie osiągnięcie idealnej sylwetki na specjalne okazje. Dobrze wybrana pozwoli kobiecie czuć się pewnie, elegancko i sprawi, że każda kreacja będzie wyglądała nienagannie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna wyszczuplająca https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca.

Share.