Depilacja laserowa krok po kroku

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Depilacja laserowa to bardzo wygodna seria zabiegów, która umożliwia pozbycie się odrastających włosów z dowolnej partii na ciele dzięki wpływowi ukierunkowanego lasera. Dzięki niemu w przyszłości włosy nie będą odrastać i dana osoba będzie mogła dosłownie zapomnieć o regularnym goleniu, które zabiera nie tylko dużo czasu, pieniędzy, ale i cierpliwości.

 

Jak się przygotować?

Aby przystąpić do depilacji laserowej najlepiej udać się do sprawdzonego salonu. Tam zostanie się poinformowanym o wszystkich najważniejszych punktach, których trzeba przestrzegać. Kwalifikacja do zabiegu odbywa się na podstawie wywiadu, który określa czy dana osoba nie ma żadnych przeciwwskazań. Są nimi cukrzyca, karmienie piersią, ciąża, każda choroba skóry(przykładowo atopowe zapalenie skóry czy łuszczyca) bądź przyjmowanie leków.

 

Następnie zostaje zakupiony pakiet usług – bardzo często opłaca się kupić cały pakiet sesji(ok 8-9) na daną partię. Dzięki temu zostaje już tylko trzymanie się wcześniej umówionych wizyt co około miesiąc. Klient zostaje również poinformowany o warunkach bezpieczeństwa – ochrona skóry przed działaniem promieniowania słonecznego, stosowanie kremów z wysokimi filtrami podczas wyjść choćby na spacer, zakaz uczęszczania do sauny czy używania peelingów. To wszystko z myślą o ochronie przed nadmiernym podrażnieniem skóry.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-poznan-fabryczna/

 

Podczas przyjścia chwili zabiegu na daną partię skóry nakierowany jest laser. Wiązka światła nagrzewa melaninę, która uszkadza cebulkę włosa. Podczas zabiegu już można dostrzec, że włosy same wypadają! Jednak aby proces był długotrwały i zapewnił ,,spokój” do końca życia poleca się wykonanie do końca serii zabiegów i nie odkładanie ich w czasie.

 

Depilacja laserowa Poznań – Fabryczna

Salonów depilacyjnych najwyższej jakości warto szukać w największych miastach Polski. Jednym z nich jest Poznań i jego spora dzielnica – Fabryczna. Można tam znaleźć sieć salonów depilacja.pl, która posiada najlepsze opinie i najbardziej nowoczesny sprzęt pośród konkurencji.

 

 

 

 

 

Share.