Meble ogrodowe – kanapy dopasowane do potrzeb

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Chcąc korzystać z przydomowej przestrzeni ogrodowej, konieczne będą meble ogrodowe – kanapy to bez wątpienia najchętniej kupowane elementy. Mogą być one wykorzystywane samodzielnie, jak również zestawiane z fotelami, pufami. Jakie kanapy ogrodowe sprawdzą się najlepiej w ogrodzie czy na tarasie?

Technorattanowe meble ogrodowe – kanapy nowoczesne

Decydując się nowoczesny wystrój ogrodu, nie ma lepszej opcji niż technorattanowe meble ogrodowe – kanapy są jednym z elementów rozbudowanych kolekcji, w których znaleźć można również stoły, stoliki, fotele, leżanki ogrodowe, skrzynie ogrodowe. Meble technorattanowe cenione są przede wszystkim za elegancki design oraz wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Konstrukcje takie opierają się na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo, ich wierzch pokrywa syntetyczna plecionka. Kolekcje technorattanowe dostępne są w kilku kolorach, co pozwala na jeszcze większą swobodę w aranżacji przestrzeni. Niska waga mebli technorattanowych to olbrzymi atut – aluminiowe stelaże pozwalają na podnoszenie i przenoszenie mebli bez większego problemu.

Rattanowe meble ogrodowe – kanapy klasyczne

Rattan to materiał niezwykle pożądany w aranżacji ogrodów, tarasów. Dzisiaj meble z tego tworzywa robione są ręcznie co sprawia, że każdy produkt wygląda zjawiskowo. Wiele osób zastanawia się, jak tworzone są tego typu meble ogrodowe – kanapy i inne elementy zestawów wykonywane są z rattanu pozyskiwane z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że pozyskiwanie tych pędów nie degraduje środowiska naturalnego. Meble rattanowe dostępne są zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej formie, co pozwala na dopasowanie mebli do własnych upodobań. W czasie jesieni i zimy meble takie powinny być przechowywane w suchym i przewiewnym miejscu.

 

 

Share.