Nowoczesny zestaw ogrodowy 2-osobowy

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Niewielkie tarasy i ogrody można zaaranżować w sposób funkcjonalny i atrakcyjny – przekonują architekci i projektanci mebli. Nowoczesny zestaw ogrodowy 2-osobowy to świetne rozwiązanie dla małych przestrzeni. Jakie meble i dodatki wybrać?

 

Zestaw ogrodowy 2-osobowy technorattanowy

Nie ma wątpliwości, że meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Meble takie cenione są przede wszystkim za świetne parametry techniczne, ale też wysoką odporność na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne. Projektowane są one zgodnie z najnowszymi trendami, przez co są chętnie wykorzystywane w nowoczesnych aranżacjach. Zestaw ogrodowy 2-osobowy to ciekawa propozycja dla mniejszego ogrodu czy na taras – komplet taki składa się z dwóch wygodnych foteli oraz stolika kawowego. Meble technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie mebli do istniejącej już aranżacji. Atutem mebli technorattanowych są aluminiowe stelaże malowane proszkowo, dzięki którym meble technorattanowe są lekkie. Przenoszenie ich z miejsca na miejsce nie sprawia problemów.

 

Zestaw ogrodowy 2-osobowy – leżanki ogrodowe

Niebanalnym sposobem na zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni wypoczynkowej są leżanki ogrodowe. Nowoczesne leżanki, oparte na lekkich, aluminiowych stelażach, pozwolą na wygodne czytanie czy drzemanie w cieniu parasola. Leżanki wypełnione są elastycznymi siatkami o wzmocnionej konstrukcji. Taki zestaw ogrodowy 2-osobowy z pewnością przyciąganie wzrok – warto połączyć go z niewielkim stolikiem kawowym, by móc wygodnie odkładać filiżankę z kawą czy inne napoje. Leżanki posiadają możliwość regulowania wysokości zagłówka, jak również niewielkie kółka, które pozwolą na bezproblemowe przesuwanie leżaka.

 

 

 

Share.