Biuro rachunkowe online – internetowa usługa od Taxon

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Planujesz założyć działalność gospodarczą? Jesteś na etapie wyboru biura księgowego? Świetnie się składa! Biuro rachunkowe online w Twoim telefonie. Możliwości aplikacji Taxon są duże. Pozwolą Ci na przyspieszenie przepływu informacji między firmą a księgowością i bieżące monitorowanie finansów firmy. Za jej pomocą wystawisz fakturę kontrahentowi i dostarczysz do biura rachunkowego.

Połącz aplikację ze swoją firmą

Internetowe biuro rachunkowe, to rozwiązanie wygodne, proste i bezpieczne dla każdego. Chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze, należy korzystać z innowacyjnych rozwiązań dostępnych na rynku. Taki właśnie jest program do wystawiania faktur online. Za sprawą aplikacji wystawisz fakturę, która automatycznie trafi do programu księgowego. Odpowiedni specjalista rozliczy ją, zaksięguje i sporządzi deklaracje w imieniu Klienta i wyśle do odpowiedniego urzędu. Na sam koniec Ty, jako klient, otrzymasz raport oraz powiadomienie o wysokości zapłacenia podatku. Prawda, że proste?

Korzyści w zarządzaniu firmową dokumentacją i prostota w obsłudze narzędzia sprawią, że już nigdy więcej nie będziesz obawiać się o nierozliczone faktury. Wszystkie formalności załatwisz jednym kliknięciem, a w razie jakichkolwiek problemów, aplikacja umożliwia kontakt z księgowym za pomocą czatu. Szybsza forma komunikacji – bez problemu, bez żadnych opłat, wszystko w zasięgu ręki.

Księgowość blisko Ciebie

Program do faktur online to zupełnie nowa jakość usług księgowych dla firm. Każdy rodzaj faktury wystawisz za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Otrzymasz informacje o stanie Twoich podatków i szybko skontaktujesz się z księgową przez aplikację. Taxon istnieje w kilkunastu miastach w Polsce. Zintegruj obieg dokumentów w jednym miejscu. Poznaj korzyści, które płyną ze współpracy z Taxon na https://www.taxon.pl/. Wystawianie faktur online to pełna swoboda i moc możliwości. 

 

Share.