Pomoc dla architektów i dekoratorów

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Architekci i dekoratorzy mają dużo obowiązków do wykonania. Ich praca polega na sprawnym i kreatywnym projektowaniu, co wykonuje się dzisiaj przy pomocy specjalnych programów komputerowych.

Pomocny kurs Sketchup

Kurs Sketchup jest jednym z polecanych szkoleń, które warto wykupić w wersji stacjonarnej lub poprzez sieć. Te kursy online do samodzielnego przestudiowania mają polskiego lektora. Dzięki takiemu szkoleniu można nauczyć się poruszania się w oprogramowaniu 3D, wykorzystania rysunków technicznych przy tworzeniu sceny wnętrza. Oprócz tego takie lekcje są pomocne do tego, aby teksturować i przygotowywać materiałów o rzeczywistych cechach, korzystać z gotowych modeli i materiałów. Szkolenie nauczy modelować zaawansowane obiekty w przestrzeni 3D, przygotowywać oświetlenie zaawansowane i jeszcze wiele rzeczy można się dzięki temu nauczyć.

Od podstaw do kolejnego etapu

Osoby, które jeszcze nie miały do czynienia z programem Sketchup nie muszą się niczego obawiać. Szkolenia od podstaw poprowadzone są w taki sposób, aby każda osoba była w stanie zrozumieć o co w nim chodzi. Na początku można zainstalować sobie darmową wersję tego programu, aby wiedzieć czy po takim szkoleniu ktoś będzie dalej w stanie poradzić sobie z pracą. Każdy kurs jest tak opracowany, aby każdy mógł sobie poradzić z nim bez najmniejszego problemu. Wszystko po to, aby móc w jeszcze lepszy sposób rozwijać swoje umiejętności. Inwestycja w siebie wyjdzie tylko na korzyść, ponieważ dzięki temu w przyszłości będzie można lepiej zarabiać.

 

Share.