Problem z odchudzaniem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kto z nas nie marzy o szczupłej sylwetce z delikatnie zarysowanymi mięśniami, napiętej i jędrnej skórze? Niestety, nierzadko zdarza się, że intensywne ćwiczenia i przestrzeganie diety nie wystarczają, aby przybliżyć sylwetkę do ideału. Co zrobić, kiedy waga, mimo usilnych starań, wciąż stoi w miejscu? Sprawdź nasze rady!

Przede wszystkim: konsultacja lekarska

Każda osoba próbująca bezskutecznie schudnąć powinna w pierwszej kolejności skonsultować się z lekarzem. Nadwaga może mieć swoje źródło w nieprawidłowościach w działaniu organizmu. Przyczyna problemów z wagą może leżeć w zaburzeniach hormonalnych, niedoborze składników odżywczych, alergiach pokarmowych, schorzeniach wątroby, a nawet obecności pasożyta.

Odpowiednia dieta

Samodzielne ułożenie zbilansowanej diety redukcyjnej dla laika może okazać się niemałym wyzwaniem. Poważnym błędem popełnianym przez osoby pragnące szybko zredukować swoją wagę jest stosowanie głodówek albo bardzo restrykcyjnych diet. Zanim zaczniesz obcinać kaloryczność swoich posiłków, skonsultuj się z dietetykiem, który skomponuje dla Ciebie jadłospis w oparciu o wyniki badania krwi. Przekonasz się, że dieta odchudzająca nie musi być uciążliwa!

Urządzenie do liposukcji – zaufaj nauce

Nieocenioną pomocą w walce o idealną linię jest medycyna estetyczna. Jednym z zabiegów cieszących się największą popularnością wśród osób borykających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej jest liposukcja RFAL – nowoczesna wersja znanego zabiegu.  Urządzenie do liposukcji z wykorzystaniem prądu RF  precyzyjnie działa nawet na niewielkie partie ciała. Odchudzaniu towarzyszy również efekt wyraźnego odmłodzenia skóry. Innowacyjna liposukcja jest znacznie bezpieczniejsza i łagodniejsza dla organizmu niż klasyczne „odsysanie tłuszczu”.

 

Share.