Skórzany narożnik – warto?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Salon jest centralnym punktem każdego mieszkania. Podczas jego aranżacji ze szczególną uwagą dobieramy wszystkie meble, komponujemy kolory i wybieramy materiały. Znaczna część miłośników dobrego designu rezygnuje z kanap obitych tkaniną na rzecz kosztownego, skórzanego narożnika. Czy warto zainwestować w narożnik obity skórzaną tapicerką? Sprawdź nasze rady!

Skórzany narożnik – meble na lata

Zapytani o największą zaletę mebli skórzanych bez wątpienia odpowiemy: nieprzeciętna trwałość. Kupując narożnik skórzany, masz pewność, że inwestujesz w wysokiej klasy meble wypoczynkowe, które w nienagannym stanie będą służyć domownikom przez lata. Naturalna skóra jest odporna na przetarcia, pęknięcia i odbarwienia, a jej czyszczenie nie przysparza najmniejszych trudności. Pamiętaj jednak, że meble skórzane zachowają swoją nienaganną kondycję tylko wtedy, jeśli poświęcisz im odrobinę uwagi i będziesz regularnie impregnował je specjalnymi środkami.

Meble przyjazne alergikom

Skórzane meble często goszczą w domach alergików. Materiał naturalnego pochodzenia jest łatwy w czyszczeniu, nie gromadzi kurzu i roztoczy. Co ważne, sama nie uczula i nie powoduje podrażnień.

Narożnik ze skóry synonimem luksusu

Nie da się zaprzeczyć, że narożnik obity skórzaną tapicerką prezentuje się imponująco. Zestawiony z eleganckim stolikiem kawowym i stylowymi meblami tworzy ponadczasowy zestaw, który nie traci na atrakcyjności pomimo zmieniających się trendów. Kanapa skórzana dodaje aranżacji klasy i ekskluzywnego charakteru. Umiejętnie dobrana kanapa ze skóry wpisze się w niemal każdy styl wnętrzarskim, począwszy od retro i klasyki, poprzez skandynawski, na industrialnym kończąc.

Share.