Szare kuchnie „na czasie”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Czy szare kuchnie mogą stać się funkcjonalnymi i estetycznymi pomieszczeniami? Tak. Znajdą się przeciwnicy tej koncepcji twierdząc, że szary jest nudnym i nieciekawym kolorem. Wręcz przeciwnie. Szare kolory to jedna z najciekawszych propozycji ostatnich czasów.

Różne opcje do wyboru

To, że ktoś zdecyduje się na szare kuchnie nie oznacza faktu, iż cała kuchnia musi być w tym kolorze. Tak, są takie aranżacje i co więcej – cieszą się one dużą popularnością. Ten odcień kolorystyczny można tak naprawdę pokazać na wiele sposobów. Poza tym można ten odcień połączyć z innymi kolorami. Biały i szary to jedno z najciekawszych połączeń. Szarość pomoże w przełamaniu “nudy” bieli, tworząc bardzo ciekawe efekty wizualne. Z jakimi kolorami można jeszcze połączyć szary? Chociażby z jasnym kolorem naturalnego drewna, a nawet z czarnym. Można chyba ze spokojem powiedzieć, że szarość jest uniwersalnym odcieniem, pozwalającym na stworzenie ciekawych miksów kolorystycznych.

Loftowe, szare kuchnie

Osoby ceniące sobie styl loftowy na pewno docenią ten odcień kolorystyczny. Można połączyć go z wieloma, oryginalnymi dodatkami, jak chociażby czarne dodatki do kuchni, białą ścianą, wyraźnie wyeksponowanymi cegiełkami na ścianie. Tworzy to naprawdę ciekawy efekt, idealnie podkreślając surowość tego pomieszczenia. Loftowe pomieszczenia w ostatnich czasach cieszą się bardzo dużą popularnością. Są one dopasowane dla osób, które cenią sobie oryginalne podejście do życia, chcąc ukazać swoją ekspresyjną naturę. 

 

Share.