W przestrzeni 3D

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Oglądając różne animacje wykonane w 3D jesteśmy zachwyceni. Dzisiaj każdy z nas ma możliwość poznania programów, dzięki którym będzie można stworzyć animacje 3D. Czas na szkolenie pod okiem odpowiednich specjalistów.

Kurs 3ds Max – wiedza dla każdego

Oferta szkoleń ze znajomości programów komputerowych jest bardzo duża. Bez problemu podstawowe informacje znajdziemy w sieci. Tam można znaleźć namiary na poszczególne strony, gdzie interesujące nas kursy można wykupić w przystępnej cenie. Bez problemu znaleźć można także szkolenia, które odbywają się stacjonarnie. Dużym zainteresowaniem cieszy się kurs 3ds Max. To program, dzięki któremu można stworzyć grafikę i animację. Szkolenia z tego programu są naprawdę bardzo cenne i otwierają drzwi do uzyskania jeszcze lepszych umiejętności w obsłudze przestrzeni 3D.

Podstawowe umiejętności w przystępnej formie

Tego rodzaju szkolenia oferują poznanie podstawowych narzędzi programu, konfigurację programu, przestrzeń 3D, modelowanie brył, nakładanie materiałów, oświetlenie sceny i ustawienie świateł. Przy czym należy wiedzieć, że jest to program wymagający odpowiedniego skupienia – niezależnie od tego jaką formę wybierzemy. Szkolenia stacjonarne pod okiem odpowiedniego instruktora są o tyle lepsze, że zawsze można zadać dodatkowe pytania, jeżeli ktoś ma jakieś poszczególne wątpliwości. Nie każdy może sobie pozwolić na udział w takim szkoleniu, dlatego ze spokojem można także wykupić szkolenia online, aby móc zapoznać się z programem 3ds Max. 

 

Share.