Znajdź idealne krzesełko do karmienia

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Codzienne posiłki z dzieckiem powinny być radosne i pełne uśmiechu. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo malucha warto zaopatrzyć się w specjalne krzesełko do karmienia. Krzesełko takie nie tylko pozwoli wygodnie spożywać posiłki, ale też sprawi, że dziecko zyska dodatkową przestrzeń do zabawy! Jak to możliwe?

Jak skonstruowane jest krzesełko do karmienia?

Nowoczesne krzesełko do karmienia to przyrząd z którym każdy posiłek stanie się znacznie przyjemniejszy. Stabilna konstrukcja i liczne elementy pozwolą na bezpieczne i wygodne spożywanie posiłków. Podstawą jest stelaż oraz elementy zapewniające stabilne ułożenie krzesełka: tylne stopery oraz podgumowane koła. Wygodne siedzisko okryte jest ceratową tapicerką – zastosowanie takiego materiału sprawia, że nie będzie problemu z czyszczeniem siedziska. Ceratka nie chłonie brudu, wilgoci, jest łatwa w czyszczeniu, na długo zachowuje swoje kolory. Siedzisko i oparcie uzupełniono o miękką wkładkę.

Siedzisko w krzesełku do karmienia może być regulowane w kilku płaszczyznach. Przede wszystkim regulowane jest odchylenie oparcia, ale również wysokość siedziska czy wysokość podnóżka. O większe bezpieczeństwo dziecka zadbają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Na uwagę zasługuje również obszerna tacka, na której zmieści się talerz i kubek. W proponowanych zestawach producenci oferują nam dwie tacki (w tym jedną wymienną).

Krzesełko do kamienia… i nie tylko!

Krzesełko do karmienia posłuży nam nie tylko jako wygodne miejsce spożywania posiłków. Duża powierzchnia tacki sprawia, że krzesełko może być również wykorzystywane jako miejsce do rysowania, malowania, zabawy. Dzięki stabilnej konstrukcji krzesełko stanie się funkcjonalnym elementem domu i elementem, bez którego nie możemy się obyć!

 

 

Share.